Aiguille du Midi, foto: S. Petovar
Matterhorn, foto: M. Renčelj
Huascaran, foto: M. Renčelj
Dolomiti, foto: M. Renčelj
Dolomiti, foto: M. Renčelj
Iskanje
Alpinistični odsek > ČLANSTVO Prijava

Z.Š. Ime in priimek Status
1. Matej Balažic - PikiAlpinistični inštruktor
2. Vlado FrasAlpinistični inštruktor
3. Luka Juhart - JuhiAlpinistični inštruktor
4. Drago KavnikAlpinistični inštruktor
5. Miro Kokol - SlokiAlpinistični inštruktor
6. Blaž Navršnik - DolfaAlpinistični inštruktor
7. Ivan PešlAlpinistični inštruktor
8. Miran PliberšekAlpinistični inštruktor
9. Mitja Plohl - MičoAlpinistični inštruktor
10. Nikolaj Šumnik - NikoAlpinistični inštruktor
11. Beno VajdičAlpinistični inštruktor
12. Gorazd Bunc - dohtarAlpinist
13. Davorin GomilšekAlpinist
14. Minja GregoričAlpinist
15. Sandi GričnikAlpinist
16. Dušan Habulin - HabekAlpinist
17. Štefan Hlebič - ŠtefAlpinist
18. Mojca HribarAlpinist
19. Branko Kljajič - KljajoAlpinist
20. Lea KontlerAlpinist
21. Sašo KontlerAlpinist
22. Borut KosAlpinist
23. Igor LaukoAlpinist
24. David LešnikAlpinist
25. Maja Lobnik - HiperAlpinist
26. Jožica MegličAlpinist
27. Franc PercAlpinist
28. Sebastijan Petovar - HiltiAlpinist
29. Davorin PodrepšekAlpinist
30. Gusta PodrepšekAlpinist
31. Dušan SerncAlpinist
32. Miran TarkušAlpinist
33. Samo ŽnidaršičAlpinist
34. Damjan BlažičStarejši pripravnik
35. Anže Boh Starejši pripravnik
36. Petra Brdnik Starejši pripravnik
37. Aljaž Cerar - GustlStarejši pripravnik
38. Robert Detiček - FigoStarejši pripravnik
39. Dejan Dreo - GulažStarejši pripravnik
40. Danilo Flašker - DančStarejši pripravnik
41. Petra Glažar - KobraStarejši pripravnik
42. Nejc Gomilšek - PaliStarejši pripravnik
43. Jernej HuberStarejši pripravnik
44. Stanko Jakomini Starejši pripravnik
45. Maša Jarčič - ZverinicaStarejši pripravnik
46. Sebastjana KlepecStarejši pripravnik
47. Tjaša KolarStarejši pripravnik
48. Tadej Kosmačin - TediStarejši pripravnik
49. Zdravko KukovecStarejši pripravnik
50. Tone KunstekStarejši pripravnik
51. Andrej LorberStarejši pripravnik
52. Borut Mauko - BiserStarejši pripravnik
53. Irena MercStarejši pripravnik
54. Matjaž MercStarejši pripravnik
55. Darko NajvirtStarejši pripravnik
56. Branimir Osovniker Starejši pripravnik
57. Primož PlohlStarejši pripravnik
58. Marko RenčeljStarejši pripravnik
59. Aleš Rokavec - Bilč, BilobilStarejši pripravnik
60. Drago SakačStarejši pripravnik
61. Matej Slapnik - HuberStarejši pripravnik
62. Katja Suholežnik - BambiStarejši pripravnik
63. Vika ŠegaStarejši pripravnik
64. Aleš Šelih - AuspuhStarejši pripravnik
65. Blaž Šelih Starejši pripravnik
66. Gregor TaksStarejši pripravnik
67. Alenka TonijStarejši pripravnik
68. Marsela VerbičStarejši pripravnik
69. Igor Volmut - Panda, PonkStarejši pripravnik
70. Roland Volmut - OčaStarejši pripravnik
71. Boštjan ZaložnikStarejši pripravnik
72. Tadej Založnik - GamsStarejši pripravnik
73. Danilo Ženko Starejši pripravnik
74. Marko ŽigartStarejši pripravnik
75. Dalibor Žulj - MucStarejši pripravnik
76. Gregor AmbrožMlajši pripravnik
77. David BorkoMlajši pripravnik
78. Klemen Breže - MišicaMlajši pripravnik
79. Mihaela Čulum - JagodaMlajši pripravnik
80. Tatjana DrinovecMlajši pripravnik
81. Špela HabulinMlajši pripravnik
82. Daniela JakominiMlajši pripravnik
83. Jana JegličMlajši pripravnik
84. Tadej Klemenčič - CartasMlajši pripravnik
85. Vesna KnupležMlajši pripravnik
86. Miro Krajcer - ČričkoMlajši pripravnik
87. Luka LešnikMlajši pripravnik
88. Silvo Lunežnik - ata zebraMlajši pripravnik
89. Karmen RazlagMlajši pripravnik
90. Nina Rudolf Mlajši pripravnik
91. Marin ŠiklićMlajši pripravnik
92. Matej ŠnuderlMlajši pripravnik
93. Rok ŠtancMlajši pripravnik
94. Franci ŠvajgerMlajši pripravnik
95. Lojze VobovnikMlajši pripravnik
96. Jernej Ženko - ZebraMlajši pripravnik
97. Ajda BožičTečajnik
98. Jelica Bračič IlićTečajnik
99. Tadeja BrdnikTečajnik
100. Aleš FajmutTečajnik
101. Maja FridauTečajnik
102. Matej GamserTečajnik
103. Goran GolićTečajnik
104. Urška GrajTečajnik
105. Mitja Kancler - MiceniTečajnik
106. Blaž KarbaTečajnik
107. Sabina KojcTečajnik
108. Tomaž KoltaiTečajnik
109. Tjaša LemutTečajnik
110. Uroš LesjakTečajnik
111. Urša LužovecTečajnik
112. Iris MerkačTečajnik
113. Aleksander PolutnikTečajnik
114. Katarina RichterTečajnik
115. Barbara RižnarTečajnik
116. Alen SeverTečajnik
117. Grega UrbančičTečajnik
118. Jure VilčnikTečajnik
119. Aleš ZevnikTečajnik
120. Nana ZevnikTečajnik
e-naslov
geslo
Pozabljeno geslo




Vreme
Bran©o